
Касети "ПАРНИЧОК" 44яч (40*40*55)/50шт
61,03 ₴/упаковка
- Готово до відправки
- Код: 211282
+380 (73) 430-13-69
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Касети "ПАРНИЧОК" 44яч (40*40*55)/50шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Касета |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для розсади |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Дренажні отвори | Так |
| Кількість осередків | 44 шт. |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 470 см |
| Ширина | 200 см |
| Висота | 500 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61,03 ₴/упаковка








