Аналізатор ґрунту 4 в 1
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Клебріг |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Цифровий |
| Форм-фактор | Портативний |
| Вимірювання параметрів | Комплексний аналіз, Кислотність, Вологість, Температура |
| Довжина зондів | 197 мм |
| Діапазон вимірювань | |
| Мінімальний діапазон вимірювання температури | -9 °С |
| Максимальний діапазон вимірювання температури | 50 °С |
| Мінімальний діапазон вимірювання кислотності | 3.5 pH |
| Максимальний діапазон вимірювання кислотності | 9 pH |
| Дозвіл | |
| Ціна поділки вимірювання температури | 0.1 °С |
| Ціна поділки вимірювання кислотності | 0.5 pH |
| Монітор | |
| Монітор | LCD |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Напруга | 9 В |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Висота | 36 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 728 ₴


